Eğitmenler

Nalan Civelek
1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı – Klasik Bale bölümünü bitirdi. Bir yıl süreyle Devlet Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğunda dansçı olarak görev aldıktan sonra, 1993-1997 yılları arasında New York’ ta Modern Dans üzerinde odaklanarak ileri eğitimler aldı .2000 yılından beri yurt içinde ve yurt dışında arjantin tango eğitimi almıştır. Modern dans ve klasik dans ve tango üzerine 20 yılı aşkın tecrübesi olan Nalan Civelek, kurucusu olduğu Ankara Dans ve Bale okulunda eğitmenliğe devam etmektedir.

Svetlana Uyar
Rusya Kurgan Dans Akademisi modern dans ve jazz dans bölümünden mezun oldu. Rusya’da profesyonel topluluklarda 10 yıl dans ettikten sonra 1999’dan beri Ankara Dans ve Bale okulunda modern dans ve jazz dans eğitmenliği yapmaktadır.Ayrıca salon ve latin dansları branşlarında uzman olan hocamız yurt içinde ve yurt dışında bir çok derecelere sahiptir.

Misket Alkım

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Bale bölümünden mezun oldu.1989 yılında Devlet Opera ve Balesinde 7 yıl klasik eserlerde solist olarak dans etti. 16 yıldır Devlet Opera ve Balesi modern dans toplulugunda halen aktif olarak görev almaktadır.